Your browser is outdated!

To ensure you have the best experience and security possible, update your browser. Update now

×

Bohumil Richter

Designér pro herní weby

Design
Web Design
Photoshop
Illustrator
Gambling Designer
Bohumil Richter
31 years old
Driving License
Praha (158 00) Czech Republic
Profesní status
Employed
Available
O mně
Dobrý den, jmenuji se Bohumil Richter. Povoláním jsem designér a na svou práci jsem velmi hrdý. Ve volném čase se rád věnuji dvěma svým oblíbeným koníčkům - sportu a hazardním hrám. Jsem vášnivým fanouškem různých sportů a rád sleduji a hraji různé hry. Na druhou stranu je pro mě hazardní hraní vzrušující. Adrenalin, který mi přináší vypočítavé riskování a zkoušení štěstí, je nesrovnatelný. Vždy hledám nové sporty a hry, které bych mohl vyzkoušet, a nové strategie, jak vyhrát. Když zrovna nepracuji nebo se nevěnuji svým koníčkům, rád trávím čas s přáteli a rodinou, jezdím na výlety a poznávám nová místa.
Resume created on DoYouBuzz

Bakaláři

School of Art & Design

September 2018 to June 2022
V letech 2018 až 2022 jsem studovala na School of Art & Design. SAD je jednou z nejprestižnějších škol umění a designu, která je známá svým silným důrazem na kreativitu a inovace. Pobyt na SAD mi poskytl pevné základy v principech designu, včetně typografie, teorie barev a kompozice. Získal jsem také praktické zkušenosti s různými softwary a nástroji, jako jsou Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign, které stále používám ve své současné práci designéra.

Měla jsem také možnost navštěvovat různé volitelné předměty, jako je Motion Graphics, Branding a Ilustrace, které mi pomohly rozvíjet mé dovednosti a zájmy. Oceňuji způsob výuky, který byl vyváženě kombinací teoretické výuky a praktických úkolů, což mi pomohlo lépe pochopit koncepty.

Kromě technických dovedností, které jsem získala, mi SAD poskytla také cenné zkušenosti v oblasti týmové práce, řízení projektů a prezentačních dovedností. Během studia jsem pracoval na několika skupinových projektech, což mi pomohlo rozvinout schopnost spolupracovat a efektivně komunikovat s ostatními.


Celkově byl můj pobyt na SAD neuvěřitelně cennou zkušeností, a to jak z hlediska technických dovedností, které jsem získal, tak z hlediska příležitostí, které mi poskytl k rozvoji mé kreativity a profesionality. Věřím, že studium na SAD mi pomohlo k mému úspěchu jako designéra a je stále aktuální. Jsem vděčný za znalosti, dovednosti a zkušenosti, které jsem během svého pobytu získal.
Details and Extracurriculars
  • Byly to velmi dobré časy!
  • Účastnil jsem se společenského života, různých aktivit